Kaliteli, hızlı ve en iyi hizmeti almak için buradasın!

BuBiTeklif hizmet almak isteyenler ile işinin profesyonelleri arasında bir köprü oluşturur. Çok kısa zamanda ihtiyacınıza uygun çözümler yaratır. BuBiTeklif’le işlerinizi dert etmeyin. Ücretsiz teklif alın, karşılaştırın, seçiminizi yapın ve işinizi oldu bilin.


Hizmet Alan İçin İşler Çocuk Oyuncağı!

1 Hizmet Seç

Ücretsiz üye olarak, kendinize bir profil oluşturun. Boya, badana, tadilat, montaj, temizlik, nakliyat, mimari proje ve daha bir çok konuda kolayca hizmet alın veya hizmet verin.

2 İlan Ver

İhtiyacınız olan hizmeti detaylandırarak bir ilan oluşturun. İlanınız onaylandıktan sonra yayınlanır ve işinin ustası olan kişilerden teklifleriniz gelmeye başlar.

3 Seçimini Yap

Teklifi veren kullanıcılardan ihtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, hizmet almak istediğiniz kişinin diğer kullanıcılardan gelenyorumlarını okuyabilir ve size en uygunolan teklifi onaylayabilirsiniz.


Hizmet Veren İçin İşi Kapmak Çok Kolay!

1 Ücretsiz Üye Ol

Ücretsiz üye olarak, kendinize bir profil oluşturun. Profilinizi mağazanız gibi düşünün ve hizmetlerinizi anlatın.

2 Sektörüne Uygun İlanlar Arasından Seçim Yap

Size özel yayınlanan, binlerce ilana anında ulaşın. Sektörünüze ve uzmanlık alanınıza göre tüm ilanları inceleyin, dilediğiniz kadar teklif verin.

3 Teklif Ver

Hizmet vermek istediğiniz ilana teklif verin. Detayları karşılıklı konuşarak projeyi şekillendirin. Teklifiniz kabul edildiğinde projeye başlayın. Hizmet verdiğiniz kullanıcılardan iyi yorumlar alarak, güvenilirliğinizi ve müşteri potansiyelinizi arttırın.

Aradığın hizmeti seç,
ilanını oluştur,
ücretsiz fiyat teklifi al.
İşini garantiye al.

İletişim