Marangoz Ustası

Marangozlar ağaç bazlı malzemeleri kullanarak zanaat yapan kişilerdir. Yaptıkları çeşitli mobilya, koltuk, sandalye, dolap gibi mobilyalar olup ev ve iş yerlerimizde sıkça kullanılandığımız materyallerdir. Marangozlar ahşaptan yapılan her şeyde ustalıklarını gösterebilir sergileyebilirler. Marangozlar ahşapları istedikleri ölçülerde kesip, daha önceden planlanmış mobilya, sandalye, koltuk, dolap gibi herhangi bir şekle dönüştürmek için çizimlerini kontrol ederler. Alınan ölçüler doğrultusunda keserek ahşaba şekil vermektedirler. Daha sonra yapılan ahşap mobilyanın boyama ve cila işlerini de tamamlarlar.

marangoz

Marangozluk İşler Nelerdir?

Marangozluk işleri aslında hayatımızda her zaman ihtiyacımız olan işlerdir. Dolap yapımından, dolap içlerindeki rafların veya dolap kapaklarının takılması ya da onarılmasına, kitaplık yapımından, masa yapımına kadar ev ve iş yerlerimizde sıkça bir marangoza ihtiyaç duyarız. Marangozlar özel mobilyalar da tasarlayıp, yapabilirler. Özel ölçülerde bir sehpa ya da sandalyeye mi ihtiyacınız var? Marangozlar bu iş için biçilmiş kaftandırlar. Bir marangoza tamamen size özel bir yemek masası veya sehpa yaptırabilirsiniz. Yatak başı, baza yaptırabilirsiniz. Kısacası marangozlar ahşap ile ilgili neye ihtiyacınız varsa size yardımcı olabilirler.

marangoz

Marangoz mu Arıyorsunuz?

Artık Türkiye'nin her yerinde, istediğiniz zaman marangoz bulmak çok daha kolay. Gelişen teknoloji ile, telefonunuzdan veya bilgisayar ve tabletlerden her an bir marangoz bulabilirsiniz. Marangozluk eskilerden günümüze gelmiş olan el işi ustalığı isteyen oldukça önemli bir meslektir. Bu mesleği desteklemek için marangoz yardımı almaktan çekinmeyin.

Ev veya iş yeriniz için marangoza ihtiyacınız var ise BuBiTeklif.com’da ücretsiz ilan oluşturarak, hemen işinin ustası binlerce marangoza anında ulaşabilirsiniz. En iyi marangoz firma ve ustalarını sizler için listeledik. Marangoz firmaları ve ustaları sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunacaktır. Marangoz firmalarından veya ustalarından hizmet aldıktan sonra web sitemiz üzerinden değerlendirme yapabilir, aldığınız hizmet için firmalara oy verebilirsiniz. BuBiTeklif.com olarak sizlere en hızlı marangoz, en yakın marangoz, acil marangoz gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden marangoz fiyatları, marangoz ücretleri, ucuz ve hesaplı marangoz hizmetleri gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Siz de uygun fiyata hızlı ve hesaplı, en iyi marangoz hizmeti alabilmek için yakınlarınıza BuBiTeklif.com’dan bahsetmeyi unutmayın.

HIZLI HİZMET ARA

Aradığın hizmeti seç,
ilanını oluştur,
ücretsiz fiyat teklifi al.
İşini garantiye al.

İletişim