Ev Dekorasyonunda Ayna Kullanımının Püf Noktaları

Ayna kullanımı genelde kendimize bakmak, üstümüzü düzeltmek gibi durumlarda kullandığımız bir eksesuardır. Fakat ayna, sadece kendimizi görmek için kullandığımız sıradan bir dekorasyon objesinden çok daha fazlasıdır. İşlevsel olması ve evimize estetik bir hava katmasının yanı sıra ayna, mekanları olduğundan geniş göstermesi ve bazen de mekandaki ışığı odanın geneline dağıtması için de kullanılmaktadır.

Örneğin evinizde; aynayı yemek masanıza bakacak şekilde yerleştirerek, yanına çiçek gibi göze hoş gelecek objeler ile süsleyebilirsiniz. Bu şekilde yansıyan güzel görüntü ile yemek boyunca hoş bir ambiyans yakalamış olursunuz. Yemek yemediğiniz zamanlarda bile bu görünüm ile gözünüze daha hoş bir alan gelecektir.

ayna

Ayna İle Daha Ferah Görünüm

Aynayı aynı zamanda dar ve biçimsiz olan odaları daha ferah göstermek için de kullanabilirsiniz. Duvar boyunun 4’te 3’ü kadar uzunluktaki geniş bir ayna ile, odaları olduğundan daha büyük ve ferah gösterebilirsiniz. Şekil olarak bozuk ya da simetrik olmayan mekanları, düzeni bozan duvara yerleştireceğiniz ayna ile hem alanı büyütür hem de göze kötü gözüken şekli düzeltebilirsiniz. Ayrıca pencerenin görüntüsünü yansıtacak şekilde yerleştireceğiniz bir ayna ile odada başka bir pencere daha varmış etkisi yaratabilirsiniz. Bu şekilde odanız daha geniş ve ferah görünecek, dışarıdan gelen gün ışığıyla da odayı daha fazla aydınlatabileceksiniz.

Mekanınızda dekoratif duracak ve farklılık yaratacak bir dekor sağlamak için değişik şekil ve boyutlardaki farklı çerçevelere sahip aynaları bir duvara rastgele yerleştirerek, modern ve farklı bir hava yaratabilirsiniz. Değişik tarzda seçeceğiniz aynalarla şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dilediğiniz boy ve tarzda mumları aynanızın önüne yerleştirerek ışık oyunları yaratabilir, ortamda şık, tatlı ve romantik ışıldamalar yaratabilirsiniz.

ayna

Özel Kesim Aynalar

Özel kesim aynalar kullanarak da mekanlarınızı dekore etmeniz mümkün. Bulunduğunuz tüm alanları güzelleştirmek ve derinlik sağlamak açısından çok kullanışlı bir ürün yelpazesi olarak karşımıza çıkan aynalar sadece evler için değil cafe, mağaza, restoran gibi ticari işletmelerin de dekorasyonunu güzelleştirmek için güzel bir alternatif olacaktır.

ayna

En iyi cam ve ayna firma ve ustalarını sizler için listeledik. Cam ve ayna firmaları ve ustaları sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunacaktır. Cam ve ayna firmalarından veya ustalarından hizmet aldıktan sonra web sitemiz üzerinden değerlendirme yapabilir, aldığınız hizmet için firmalara oy verebilirsiniz. BuBiTeklif.com olarak sizlere en hızlı cam ve ayna, en yakın cam ve ayna, acil cam ve ayna, gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden cam ve ayna fiyatları, cam ve ayna ücretleri, ucuz ve hesaplı cam ve ayna hizmetleri gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Siz de uygun fiyata hızlı ve hesaplı, en iyi cam ve ayna hizmeti alabilmek için yakınlarınıza BuBiTeklif.com’dan bahsetmeyi unutmayın. Size en yakın konumda yer alan en iyi cam ve ayna firma ve servisleri BuBiTeklif.com’da. Cam ve ayna hizmetini uygun bir ücret ile acil bir şekilde almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ücret ve fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. En Yakın firmalar, acil servisler, nöbetçi şirketler, 7/24 hizmetler, ucuz ve hesaplı cam ve ayna servisi, en yakın cam ve ayna firması, cam ve ayna şirketleri için BuBiTeklif.com'u sık kullanılanlara ekleyebilir ve mobil uygulamalarımızı telefonunuza indirebilirsiniz.

HIZLI HİZMET ARA

Aradığın hizmeti seç,
ilanını oluştur,
ücretsiz fiyat teklifi al.
İşini garantiye al.

İletişim